Pod Příbramskou uzeninou se skrývají uzeniny a masa té nejvyšší kvality. Tradiční uzeniny jsou vyráběné podle dlouholetých receptur. Jsou bez lepku, bez přidaného glutamátu a navíc se pyšní vysokým podílem masa, které pochází pouze z lokálních farem Příbramska, . Podpora českého masa je prioritou, a proto zákazník dostane pod značkou Příbramská uzenina masa původem od českých zemědělců a díky vlastní porážce získá čerstvé maso, které prošlo tou nejvyšší veterinární kontrolou.


Vlajkovou lodí Příbramské uzeniny jsou trvanlivé fermentované výrobky, které jsou u zákazníků velmi oblíbené a mají dlouholetou tradici. Mezi tyto jedinečné produkty patří především Brdská klobása, která získala ocenění Česká chuťovka a také cenu za Nejlepší inovativní výrobek ČR roku 2016. Mezi tyto delikatesy se dále řadí Brdská klobása pálivá, Příbramská snězenka, Uherské viržínko či salám Třemšín.  Společnost vlastní na většinu těchto výrobků ochranné známky a je tak jediným oprávněným výrobcem těchto produktů, které sklízí úspěchy nejen u distributorů, ale především u koncových spotřebitelů, kteří tyto produkty rádi vyhledávají.

brdská klobásaNážezové produkty či párkoviny pod značkou Příbramská uzenina zákazník nalezne v obalu, který má přirozený, čerstvý vzhled, a to především díky charakteru dřeva. Jedná se o inovativní kombinaci papíru a moderních fólií a to zásluhou využití obnovitelných zdrojů materiálu, díky nimž je přírodní na dotek. Obal zajišťuje záruku bezpečnosti a svěžesti. Pomocí potištěného a laminovaného papíru vzniká vysoká bariéra proti okolí. Peel efekt zaručuje zákazníkovi snadné otevírání obalu. Společnost Uzeniny Příbram a. s. se řadí mezi první producenty s touto aplikací v České republice. Doposud ji využívali pouze zahraniční výrobci. Výrobou tohoto obalu se snižuje zátěž na životní prostředí a to díky snižování spotřeby fosilních paliv recyklovatelností.

Naše značky

Příbramská uzenina Mr. Natur