O společnosti

Společnost Uzeniny Příbram, a. s. je českým zpracovatelem masa a výrobce tradiční uzeniny. Díky vlastním výrobním závodům dokáže svým zákazníkům dopřát každodenně čerstvé, české produkty. Pod Uzeniny Příbram najdete tradiční masné výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na přijatelnou cenu. 

Abychom našemu zákazníkovi mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, disponuje naše společnost dvěma výrobními závody v Příbrami a v Zábřehu na Moravě, ve kterých se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí. Snahou společnosti je zajistit co nejvíce vstupních surovin od českých chovatelů a výrobců a podpořit tak domácí produkci.

Výroba v Příbrami je specifická svým celkovým procesem zpracování čerstvého masa a výroby uzenin. Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika) a zákazník má, tak jistotu, že zakoupený výrobek neputoval přes půl Evropy. Navíc byl po celou dobu pod extrémně pečlivou kontrolou, o kterou se postará stálý veterinární dozor, který lpí na nejvyšších standardech. Dodržování zásad welfare je zde samozřejmostí. Prioritou je také podpora českého masa. Naší základnou jsou výhradně čeští zemědělci, a to především v okolí příbramského závodu, například regionální farma Hluboš nebo Zalužany. Můžeme, tak našim zákazníkům dopřát čerstvé, české maso a české výrobky.

Mnoho našich produktů se pyšní například označením Vyrobeno podle České cechovní normy, které je jakým si poukazatelem návratu původních receptur. Dále označením Klasa, Zaručená tradiční specialita nebo Česká chuťovka.

Výrobky společnosti Uzeniny Příbram, od čerstvého masa, polotovarů, uzeniny a lahůdek míří každodenně do řeznictví ZEMAN maso-uzeniny. Dále cílí na drobný trh a do obchodních řetězců, jak v rámci České republiky, tak také na Slovensko či Maďarsko.

 

 

 

 

 

Naše značky

Příbramská uzenina Mr. Natur