Pro posílení našeho týmu přijmeme zkušené řidiče

Pracovní náplň:

  • rozvážka zboží (maso a uzeniny) na jednotlivé prodejny a k ostatním zákazníkům
  • vykládka zboží u zakázníků
  • vykládka přepravek a vratek na určeném místě
  • evidence stazky
  • kontrola technického stavu vozidla a hlášení oprav
  • dodržování předpisů a interních pokynů vzatujících se k práci

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici
  • ŘP. sk. C, C+E - podmínkou
  • profesní průkaz řidiče + kartu řidiče do tachografu, psychotesty - podmínkou
  • spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu ve velké, stabilní a prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + možnost výkonnostních odměn
  • moderní vozový park - Mercedes-Benz
  • pestrou pracovní náplň
  • firemní stravování zdarma
  • měsíční mzda až 40.000,- Kč

Zásady ochrany osobních údajů nelaznate zde

Máte o tuto pozici zájem?

K této pozici Vám rádi více sdělíme na:

Tel.: 318 401 111 (od 7:00 do 15:00)
E-mail: prace@musp.cz

Nebo vyplňte tento formulář:

Online žádost
odeslat žádost